Seaside Borsh, Himare Kerkon Te Zgjeroje Staf Himare

Oferta Pune 22/06/2021 07:56 Post ID: 37353


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picajol, Ndihmes Kuzhinier/e ose Zgarist, Sallatjer, Pjatalarese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Borsh
Adresa Borsh, Albania - Harta
Lexime 158

Seaside Borsh Himare kerkon te punesoje:

-Picajol

-Ndihmes kuzhinier/e ose Zgarist

-Sallatjer

-Pjatalarese

Kerkohet:

-Te kene eksperience pune

-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem

Ofrohet:

-Kushte shume te mira pune

-Page e kenaqshme

-Staf mikprites

Adresa: Borsh, Himare

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirepresim!


Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 37353