Bar Chloe 1 kerkon Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 19/06/2021 14:37 Post ID: 37313


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 166

Bar Chloe 1 kerkon Kamarier/e

👉🏻Kriteret:

Preferohet me eksperience

Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme.

👉🏻Ofrohet:

Kushte shume komode pune.📞📲📍Adresa: 21 Dhjetori, prane inxhinierise. Tirane


☺️Ju mirepresim!


Njoftimi ID: 37313