Da Capo Lounge kerkon kamarier/e Tirane

Oferta Pune 19/06/2021 07:54 Post ID: 37311


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 142

Da Capo Lounge kerkon te punesoje

-Kamarier/e 

Kriteret:

️Eksperience te meparshme pune

👉🏻Ofrohet:

Paga 20000 + Bakshishe te larta + Siguracione

Kushte shume te mira pune dhe staf
mikprites

📍Adresa: Komuna e Parisit, Tirane

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e
telefonit.Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! 😊

Anetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 37311