Bar Kafe Lounge kerkon Banakie/e Tirane

Oferta Pune 19/06/2021 12:03 Post ID: 37293


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni Banakier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tregu Elektrik, Tirane - Harta
Lexime 155

Bar kafe Lounge ne zonen e Tregut elektrik kerkon te punesoje:

-Banakier/e

Kriteret:

️Eksperience te meparshme pune

👉🏻Ofrohet:

Paga shume e mire 45000 leke te reja me siguracione

Kushte shume te mira pune dhe staf
mikprites

📍Adresa: Tregu Elektrik, Tirane

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e
telefonit.Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! 😊


Anetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 37293