Cali's Coffee kerkon Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 19/06/2021 09:40 Post ID: 37276


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania - Harta
Lexime 143

📢Çali's Coffee kerkon Kamarier/e

👉🏻Kriteret:

-Preferohen me eksperience te meparshme pune

-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese

-Orari me turne

👉🏻Ofrohet:

-Paga shume e mire + siguracione

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Sadik Petrela, Prane kryqezimit te Oxhakut, Tirane


Ju mirepresim, te beheni pjese e
ekipit tone! 

Njoftimi ID: 37276