Mon Chéri kerkon te punesoje Kamariere dhe Banakier/e Tirane

Oferta Pune 14/07/2021 19:56 Post ID: 37273


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere, Banakier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania - Harta
Lexime 557

Mon Chéri  kerkon staf: 

-Kamariere

-Banakier/e

👉🏻Kriteret:

1. Te kete eksperience pune.

2. Seriozitet dhe perkushtim ndaj punes.

3. Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme.

👉🏻Ofrohet:

1. Page baze + siguracione+ bonuse   dhe kushte shume komode pune.


📞📲📍Adresa: Bulevardi Zogu I

Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

☺️Ju mirepresim!

Njoftimi ID: 37273