Sense Restro Lounge kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, Sanitare dhe pjatalarse Tirane

Oferta Pune 11/07/2021 14:35 Post ID: 37264


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, sanitare dhe Pjatalarese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 277

Sense Restro Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, sanitare dhe Pjatalarese 

🔹 Kriteret e punes  

- Te kene eksperience te meparshme pune

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitiv dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte shume te mira pune.

💵 Pagesa shume e kenaqshme

Na kontaktoni ne numrin e telefonit  ose email  [email protected]

Ju mirepresim !Njoftimi ID: 37264