Kerkohet Punetore ne Zvicer Vlore

Oferta Pune 20/06/2021 12:50 Post ID: 37263


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Punetore
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Vlore - Lungomare
Adresa Will St gallen - Harta
Lexime 684

👉🏻Kerkohet Punetore ne Zvicer per mirmbajtje shtepie 

👉🏻Kriteret:

-Mosha 30-50 vjece

-Persona serioze, etike ne pune dhe komunikues

👉🏻Ofrohet:

-Kushte te mira pune, do ndiheni si ne shtepine tuaj

-Ushqim dhe fjetje ofrohen nga ne

-Paga 500 Fr

-Nisja sa me shpejt


📍Adresa:Durres

Na kontaktoni ne whatssap ose viber


Ju mirepresim!


Afati i fundit i aplikimit: 31/06/2021 13:51

Anetari ID: 9334

photo

Njoftimi ID: 37263