Bar Brown ne Vlore kerkon Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare Vlore

Oferta Pune 30/07/2021 12:59 Post ID: 37219


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Vlore - Qender
Adresa Vlore, Albania - Harta
Lexime 468

📢Bar Brown ne Vlore kerkon te punesoje:

-Banakier/e

-Kamarier/e

-Sanitare

👉🏻Kriteret:

-Preferohen me eksperience te meparshme pune.

-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.

-Te jene korrekte dhe serioze ne pune.

👉🏻Ofrohet:

-Paga shume e mire

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Vlore


Ju mirepresim, te beheni pjese e
ekipit tone! 

Njoftimi ID: 37219