Kerkohen Rrobaqepse Tirane

Oferta Pune 18/06/2021 12:09 Post ID: 37206


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Rrobaqepse
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 201

📢Kerkohen Rrobaqepse

👉🏻Kriteret:

-Preferohen me eksperience te meparshme pune

-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese

👉🏻Ofrohet:

-Paga shume e mire

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tirane


Ju mirepresim, te beheni pjese e
ekipit tone! 
Njoftimi ID: 37206