Artisti Lounge Bar kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes ne banak, Hostes dhe Pastruese Tirane

Oferta Pune 19/06/2021 11:51 Post ID: 37201


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes ne banak, Hostes Pastruese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 185

📢Artisti Lounge Bar kerkon staf:

-Kamarier/e

-Banakier/e

-Ndihmes ne banak

-Hostes

-Pastruese


👉🏻Kriteret:

-Preferohen me eksperience te meparshme pune

-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese

👉🏻Ofrohet:

-Paga shume e mire

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Don Bosko, Tirane


Ju mirepresim, te beheni pjese e
ekipit tone! 


Njoftimi ID: 37201