Top Optik kerkon Shitese Tirane

Oferta Pune 20/06/2021 13:14 Post ID: 37189


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania - Harta
Lexime 432

📢Top Optik kerkon Shitese

👉🏻Kriteret:

-Preferohen me eksperience te meparshme pune

-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese

👉🏻Ofrohet:

-Paga shume e mire

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: QTU, Tirane


Ju mirepresim, te beheni pjese e
ekipit tone! 


Njoftimi ID: 37189