Greek Snack Creperie kerkon Crepiere dhe Kamariere Tirane

Oferta Pune 18/06/2021 11:31 Post ID: 37187


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni CrepIere, Kamariere
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 131

📢Greek Snack Creperie kerkon staf:

-Kamariere

-Creperie

👉🏻Kriteret:

-Preferohen me eksperience te meparshme pune

-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese

👉🏻Ofrohet:

-Paga shume e mire

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Luigj Gurakuqi Qender, Tirane


Ju mirepresim, te beheni pjese e
ekipit tone! 
Njoftimi ID: 37187