💶 PAGESE DERI NE 5000 Euro SI AGJENT SHITJEJE NE GJERMANI 🇩🇪 BEHU PJESE E YOUTASTE.COM 💥 Tirane

Oferta Pune 18/06/2021 10:49 Post ID: 37172


Pagesa 5,000 Euro
Pozicioni Agjent Shitjeje
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Tafaj, Tirane, Albania - Harta
Lexime 527

Kompania Youtaste.com eshte nje kompani teknologjike e ndertuar nga nje ekip shqiptar ne Gjermani 🇩🇪. Kompania operon ne tregun e "Online Food Delivery" dhe kerkon agjent shitjeje ne terrenin Gjerman.

Detyra e agjentit eshte te kontaktoje restorante te ndryshme dhe ti bindi ato te behen pjese e platformes Youtaste.com.


📌 Kriteret

🇩🇪 Te zoteroje shume mire gjuhen Gjermane.

💬 Te kete aftesi shume te mira komunikimi.

💻 Te kete aftesi te mira ne perdorimin e PC.

🧳 Te jete disponibel per te qendruar ne Gjermani.


👉 Ofrojme

💶 Super pagese deri ne 100€ per cdo restorant te fituar.

💼 Kontrate afatgjate pune ne Gjermani ne rast te rezultateve shume te mira.


📍 Adresa: Rruga Tafaj, Tirane (prane Gjimnazit Partizani)

Mos e humbisni kete mundesi per te katapultuar te ardhurat tuaja duke shijuar Gjermanine njekohesisht!

Per te aplikuar ne kete pozicion pune, dergo CV-ne nepermjet email ose Whatsapp.

Afati i fundit i aplikimit: 09/07/2021 10:57

Njoftimi ID: 37172