Lemon Gastro Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/ Barist Tirane

Oferta Pune 23/06/2021 16:22 Post ID: 37160


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni BANAKIER / BARIST
Arsimi I Mesem
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania - Harta
Lexime 163

Lemon Gastro Bar eshte nje bar i cili operon ne fushen e bareve dhe restoranteve prej me shume se 5 vitesh.

Lemon Gastro Bar kerkon te punesoje banakier/barist per turnin e dyte.

Kerkohet:

-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

-Te kete disponibilitet te punoje turnin e II.

-Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem.

-Te jete korrekt dhe etik.

Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune.

-Page e kenaqshme.

Adresa: Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania.

Per me shume nformacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim!

Afati i fundit i aplikimit: 30/06/2021 16:18

Njoftimi ID: 37160