Hotel Fari kerkon Kamarier/e dhe Sanitare Durres

Oferta Pune 18/06/2021 09:13 Post ID: 37150


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Kamarier/e, Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Golem, Albania - Harta
Lexime 272

Hotel Fari kerkon Staf ne pozicionet:

-Kamarier/e 

- Sanitare

Kriteret:

✔Personat e interesuar duhet te jene te afte dhe te pergjegjshem ne pune.


👉🏻Ofrohet:

-Paga shume e mire

-Per personat qe jetojne ne rrethe ofrohet akomodimi dhe ushqimi 

-Kushte shume te mira pune dhe staf
mikprites

📍Adresa: Golem, Durres

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e
telefonit.Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! 😊
Anetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 37150