Turbina Snack Bar kerkon Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 17/06/2021 15:21 Post ID: 37119


Pagesa 28,000 Leke
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania - Harta
Lexime 163

Turbina Snack Bar kerkon Kamarier/e


Kriteret:

✔️Preferohet me eksperience te meparshme pune


Ofrohet:


Kushte shume te mira pune dhe staf
mikprites

📍Adresa: Liqeni, Tirane


✅Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! 😊Njoftimi ID: 37119