Lake View Bar kerkon kamarier Tirane

Oferta Pune 30/07/2021 18:21 Post ID: 37104


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Shetitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania - Harta
Lexime 325

Lake View Bar kerkon Staf ne pozicionet:

- Kamarier

Kriteret:

️Eksperience te meparshme pune

👉🏻Ofrohet:

Paga shume e mire

Kushte shume te mira pune dhe staf
mikprites

📍Adresa: Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e
telefonit.
Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! 😊

Anetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 37104