💥Evo Trade Kerkon Operator/e FOREX : Gjuha Italisht 🇮🇹 Durres

Oferta Pune 07/07/2021 16:22 Post ID: 37009


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Operator/e
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga Hafiz Podgorica, Durres, Albania - Harta
Lexime 638

📣📣Evo Trade kerkon te punesoj Operator/e Forex ne gjuhen Italiane! 

👉🏻Kerkohet: 

🗣Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane ne komunikim.

〽️Eksperieca perben avantazh. 

👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup. 

🔋Ambicje dhe deshire te per fituar sa me shume te ardhura cdo muaj. 

✅Korrektese dhe seriozitet ne ambjentet e punes.

⏳Disponibilitet per te punuar Full-Time. 

👉🏻Ofrohet: 

💵Page baze 600 Leke ( Te reja)  ne muaj. 

💰Bonuse ne baze te performances individuale dhe asaj ne grup. 

💸FTD: 1- 4 FTD -> 100 Euro; 5 - 9-> 150 Euro; 10 -> 200 Euro. 

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe ambjent miqesore. 

🧑🏻‍💻Suport gjate procesit te punes. 

📈Trajnime Periodike dhe mundesi rritje profesionale. 

🏖Fundjava pushim. 


📍Adresa: Rruga Haviz Podgorica, Prane Postes Qendrore, Durres. 

📞📲Apliko tani!!! Duke na kontakuar ne numrin e telefonit ose dergoni CV-ne tuaj ne📧: [email protected]Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 37009