Lido Lounge ne Himare kerkon te punesoje Kamarier dhe Barist Himare

Oferta Pune 17/06/2021 20:28 Post ID: 36887


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier dhe barist
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Qender
Adresa Himare, Albania - Harta
Lexime 229

Lido Lounge kerkon te punesoje :

- Kamarier me njohje te gjuhes Angleze

- Barist Profesionist

Kerkohet:

-Te kete eksperience te meparshme pune

-Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me klientet

Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune

-Page e kenaqshme

- Sigurojme akomodimin 

Adresa:  Himare 

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim

Njoftimi ID: 36887