Bar Selita ne Fresk kerkon te punesoje kamarier, ndihmes kamarier, kuzhinier, pjatalarese, lavazhier Tirane

Oferta Pune 17/06/2021 17:21 Post ID: 36721


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni - Kamarier - Kamarier Restoranti - Ndihmes kamarier - Kuzhinier - Pjatalarese - Lavazhier
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 219

Bar Selita kerkon te punesoje 

-Kamarier

- Kamarier Restoranti

- Ndihmes kamarier

- Kuzhinier

- Pjatalarese 

- Lavazhier

Kerkohet:

-Te kete eksperience te meparshme pune

-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me klientet

Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune

-Page e kenaqshme

Adresa: Fresk, Tirane

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim

Njoftimi ID: 36721