Zmart Company kerkon Team Leader (Spanjisht), Retention (Greqisht) dhe Agjente (Spanjisht, Greqisht) Tirane

Oferta Pune 05/07/2021 21:13 Post ID: 36678


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Team Leader, Retention, Agjente
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi wilson Rruga Sulejman Delvina - Harta
Lexime 458

📣📣Zmart
Company
, nje kompani suksesi ne Forex dhe experience te gjate ne treg, eshte ne
kerkim te:

- Team Leader (Spanjisht)

-  Retention ne Gjuhen Greke 

-  Agjente ne Gjuhes Spanjolle dhe Greke.

👉🏻Kerkohet:

◽Njohuri te mira te gjuhes Spanjolle ose Greke

◽Me eksperience ose jo domosdoshmerisht

◽Te jene persona energjike

◽Te kene deshire per pune

👉🏻Ofrohet:

◽Trajnime profesionale

◽Bonuse dhe perqindje shume te larta

◽Mundesi rritje ne detyre

◽Kushte shume te mira pune

📍Adresa: Sheshi Wilson, Rruga Sulejman Delvina

📞📲Te interesuarit te dergojne CV ne emailin: [email protected]Anetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 36678