Deluxe Shisha Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf Tirane

Oferta Pune 03/07/2021 12:27 Post ID: 36645


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e, Ndihmes banakier/e, Kamarier/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 250

Deluxe Shisha Lounge kerken te puneosje :

-Banakiere (F)

-Ndihmes Banakiere (F)

-Kamarier(M)

Kerkohet:

-Te kene eksperience pune

-Te jene te qeshur dhe te komunikueshem

-Te jene korrekt dhe te sjellshem 

Ofrohet:

-Kushte shume te mira pune

-Page e kenaqshme + Siguracione

-Nje dite pushimi

Adresa: Don Bosko, Tirane

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!





Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 36645