📢📢Hapen Vende Te Lira Pune Per Operator Te Gjuhes Italiane , Spanjolle Dhe Greke Me Eksperience Tirane

Oferta Pune 30/06/2021 20:44 Post ID: 36633


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operator/e Telefonik
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Kompleksi Halili, Tirana, Albania - Harta
Lexime 701

💥Kerkohen operator ne gjuhet:

-Italiane 

-Spanjolle 

-Greke 

👉🏻Kerkohet:

◽️Aftesi te mira komunikuese

◽️Zoterues te mire te gjuhes

◽️Eksperience ne call center 

◽️Bashkepunim ne ekipin e punes

◽️Ambicie dhe vendosmeri

👉🏻Ofrohet:

◽️Page baze 500 € plus bonuse ditore /javore / mujore ne baze te performances

◽️Live leads

◽️Trajnime periodike nga profesioniste te fushes 

◽️Kontrate te rregullt ne baze te Kodit te Punes

◽️Ambjent pune komod dhe bashkepunues 


📍Adresa:Te Kompleks Halili, prane shkolles Partizani 

📞📲Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne 📞 ose ne 📩 [email protected]
Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 36633