Bistro Pizzeria kerkon punonjes fast foodi,krepier/e,sanitare Tirane

Oferta Pune 03/07/2021 22:26 Post ID: 36581


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punojes Fast Food krepier/e,sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 501

Bistro Pizzeria kerkon punonjes fast foodi,krepier/e,sanitare 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Me ose pa eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne turn i dyte.

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.

📍Adresa : Qytet Studenti

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Njoftimi ID: 36581