Kerkohen 120 Operator Telefonik (Anglisht, Italisht, Greqisht) Tirane

Oferta Pune 29/06/2021 20:12 Post ID: 36405


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator/e telefonike
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirane - Harta
Lexime 1894

📌SmartFin (call center) ofron mundesi punesimi FULL-TIME dhe te menjehershme

ne pozicionin e Operatorit Telefonik.

👉🏻Ofrojme:

- Ambjent pune te kendshem dhe motivues

- Kontrate pune te rregullt sipas ligjit shqiptar ne fuqi

- Trajnime periodike ne varesi te eksperiences tuaj

- Mundesi rritjeje profesionale

Page e kenaqshme

👉🏻Kerkojme:

- Njohje te mire te gjuhesi Angleze, Italiane ose Greke

- Eksperienca perben avantazh

Ftojme te gjithe te interesuarit te na dergojne CV-te e tyre ne adresen tone te emailit: [email protected]

Anetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 36405