Hotel Swiss Radhime Kerkon Te Zgjeroje Staf Vlore

Oferta Pune 29/06/2021 19:55 Post ID: 36259


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier, Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Vlore - Radhime
Adresa Radhime, Albania - Harta
Lexime 311

Hotel Swiss Radhime kerkon te punesoje:

-Shef kuzhine

-Ndihmes kuzhinier/e


Kerkohet:

-Te kene eksperience pune

-Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me klientet

Ofrohet:

-Page e kenaqshme

-Kushte shume te mira pune

-Staf mikprites

Adresa: Rradhime, Vlore

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!Njoftimi ID: 36259