Tavernatosteki Himare kerkon te punesoje lidhes sufllaqeje. Himare

Oferta Pune 26/06/2021 15:20 Post ID: 36248


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Lidhes Sufllaqeje
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Qender
Adresa Himare, Albania - Harta
Lexime 194

Tavernatosteki Himare kerkon te punesoje lidhes sufllaqeje.

Kerkohet:

-Te kete eksperience te meparshme pune.

-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshme. 

Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune

-Page e kenaqshme

Adresa:  Qender, Himare

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim


Njoftimi ID: 36248