Nashos Restorant kerkon te punesoje kuzhinier Himare

Oferta Pune 29/06/2021 15:07 Post ID: 36244


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinjer
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Livadh
Adresa Himare, Albania - Harta
Lexime 293

Nashos Restorant kerkon te punesoje kuzhinier 

Kerkohet:

-Te kete eksperience te meparshme pune

-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshme. 

Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune

-Page e kenaqshme

Adresa: Plazhi Livadh


Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim


Njoftimi ID: 36244