Bar Restorant Jurgen Kerkon Te Zgjeroje Staf Himare

Oferta Pune 29/06/2021 13:34 Post ID: 36237


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picajol, Ndihmes Kuzhinier, Kamarier/e, Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Borsh
Adresa Borsh, Albania - Harta
Lexime 271

Bar Restorant Jurgen Kerkon Te Punesoje:

  -Picajol

-Ndihmes kuzhinier

-Kamarier/e (te dije gjuhe te huaj)

-Sanitare

Kerkohet:

-Te kene eksperience pune

-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem


Ofrohet:

-Kushte shume te mira pune

-Page e kenaqshme


Adresa: Borsh, Himare


Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!


Ju mirepresim!


 Anetari ID: 7994

photo

Njoftimi ID: 36237