Fast Food ne Himare kerkon Staf Himare

Oferta Pune 25/06/2021 08:00 Post ID: 36099


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Furrxhi, Specialist/e krepash, Dy kamariere (femra), Pjatalares/e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Qender
Adresa Pedonalja, Himare - Harta
Lexime 297

Fast Food ne Himare  kerkon Staf ne pozicionet:

- Furrxhi
- Specialist/e krepash
- Dy kamariere (femra)
- Pjatalares/e

Kriteret:

️Eksperience te mepareshme pune

️Etike ne pune

👉🏻Ofrohet:

Paga shume e mire

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Pedonalja, Himare

📲📞 Kandidatet
mund te kontaktojne ne numrin e telefonit.Ju mirepresim, te beheni pjese e
ekipit tone! 😊


Afati i fundit i aplikimit: 28/06/2021 14:32

Anetari ID: 8168

photo

Njoftimi ID: 36099