Amo Bar Lounge kerkon te punesoj pastruese/sanitare Tirana

Oferta Pune 14/12/2020 17:43 Post ID: 3605


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Pastruese/sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1113

Amo Bar Lounge kerkon te punesoj Pastruese/sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit.


Afati i fundit i aplikimit: 07/02/2021 15:26

Njoftimi ID: 3605