Hotel Restorant Kosova kerkon Ndihmese Kuzhiniere, Banakiere dhe Sanitare Durres

Oferta Pune 27/06/2021 13:23 Post ID: 35725


Pagesa 27,000 Leke
Pozicioni Ndihmese Kuzhiniere, Banakiere dhe Pastruese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Shkembi i Kavajes, Durres, Albania - Harta
Lexime 224

Hotel Restorant Kosova kerkon staf: - Banakiere

- Ndihmese

- Kuzhiniere- Pastruese Kriteret e punes: - Preferohet me eksperience pune - Te jene te sjellshme, te komunikueshme Ofrohet Pagesa fillon me 27000 leke + siguracione te paguara Kushte shume te mira pune.  Adresa: Shkembi Kavajes Durres Ju mirepresim!Njoftimi ID: 35725