📢📢Kerkohen: Agjent Marketing Me/pa Eksperience Tirane

Oferta Pune 01/08/2021 09:46 Post ID: 35575


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Agjente Marketing
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1249

💥“Call Center” hap vende te lira pune ne pozicionin Agjent Marketing ne gjuhet: 

🇬🇷Greqisht 

🇩🇪Gjermanisht

🇪🇸Spanjisht 

🇮🇹Italisht 

👉🏻Kriteret: 

◽️Nivel mesatare i gjuhes perkatese ne komunikim.

◽️Me eksperience.

◽️Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

◽️Disponibilitet per te punuar Full-Time. 

◽️Ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore. 

👉🏻Ofrohet: 

◽️Page baze duke filluar nga 500 euro ne muaj. 

◽️Bonuse ne baze te performances dhe aftesive. 

◽️Kushte shume te mira pune. 

◽️Kontrate te rregullt pune. 

◽️Fundjava pushim. 

📍Adresa: Rruga e Kavajes, Tirane. 

📞📲Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. 
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 35575