💥💥KERKOHEN: RETENTION, TEAMLEADER & SALES GJERMANISHT Tirane

Oferta Pune 18/06/2021 18:00 Post ID: 35431


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Agjente Forex
Arsimi Baze
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 490

📢📢”Call Center” hap vende te lira pune ne pozicionet: 

🔹Retention - Paga 1000 Euro + Super Bonuse.

🔹Team Leader - Paga 800 Euro + Super Bonuse.

🔹Sales - Paga 600 Euro + Super Bonuse

👉🏻Kriteret: 

◽️Nivel i mire gjuhes gjermane ne komunikim.

◽️Eksperience te mepareshme ne Forex apo fushata te ngjashme. 

◽️Perkushtim dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhuara.

◽️Aftesi shume te mire komunikuese dhe bashkepunuese ne grup. 

👉🏻Ofrohet: 

◽️Page baze nga me te lartat ne treg. 

◽️Bonuse javore dhe mujore ne baze te performances individuale dhe asaj ne grup. 

◽️Kushte teper komode pune.

◽️Staf mikeprites dhe suportues gjate procesit te punes. 

◽️Trajnime periodike dhe mundesi promovimi ne karrier.

◽️Fundjava pushim.

📍Adresa: Ring Center, Zogu i Zi, Tirane.

📞📲Apliko Tani!!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit ose 📧📧dergo CV ne Email: [email protected]


Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 35431