📣 Vera Restorant Kerkon Te Zgjeroje Staf Durres

Oferta Pune 20/06/2021 20:52 Post ID: 35421


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes Kuzhinier/e,Kamarier/e, Sanitare, punetore cadre
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Shkembi i Kavajes, Durres, Albania - Harta
Lexime 598

📣Vera Restorant Kerkon Te Zgjeroje Staf:

-4 Ndihmes Kuzhinier/e

-2 Kamarier/e 

- Sanitare (me kohe te plote)

-3 punetore cadre

Kriteret e punes:

- Eksperienca e punes perben avantazh

- Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem

- Te jene pozitiv dhe te gatshem per pune.

✅Ofrohet:

 💵 Pagesa shume e kenaqshme

✔️  Kushte te mira pune

  

📍Adresa: Shkembi Kavajes

📞📲Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirepresim!

 Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 35421