Bar Restorant Hotel Piceri Miraxhi 2 kerkon Punetor Fast Food Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier, Kamarier/e, Picajol dhe Sanitare ne Golem te Bulevardi i Durres

Oferta Pune 19/06/2021 16:36 Post ID: 35302


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier, Kamarier/e, Picajol dhe Sanitare
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Bulevardi i Pishave, Golem - Harta
Lexime 363

Bar Restorant Hotel Piceri Miraxhi 2 kerkon te zgjeroje staf:


-Punetor fast food

Kuzhinier/e

- Ndihmes kuzhinier

- Kamarier/e

- Sanitare

- Picajol

Kriteret e punes:

- Preferohet eksperience pune

- Te jene te sjellshem 

Pagesa shume e kenaqshme dhe akomodim falas

Adresa: Bulevardi i Pishave, Golem

Ju mirepresim!Njoftimi ID: 35302