Hotel Kapri kerkon te punesoje Kuzhinier, Ndihmes kuzhinier, Picajol, Kamarier/e, Banakier /e dhe Specialist Fastfood-i Kavaje

Oferta Pune 20/06/2021 12:13 Post ID: 35286


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinjer, Ndihmes kuzhinjer Kamarier/e Banakier /e
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Kavaje - Qerret
Adresa Mali i Robit Kavaje - Harta
Lexime 260

Hotel Kapri kerkon te zgjeroje staf per sezon:

-Kuzhinier

- Ndihmes kuzhinier

- Kamarier/e

- Banakier /e

- Picajol

- Specialist fastfood-i

Kriteret e punes:

- Preferohet eksperience pune

- Te jene te sjellshem 

Pagesa shume e kenaqshme dhe akomodim falas

Adresa: Mali i Robit KavajeJu mirepresim!


Njoftimi ID: 35286