Bar Kafe “Imagine” kerkon te punesoje Banakier/e Tirane

Oferta Pune 02/10/2021 23:47 Post ID: 34533


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Panorama, Tirana, Albania - Harta
Lexime 689

Bar Kafe “Imagine” kerkon  te punesoje banakier/e

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.


Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Paga 40.000 + siguracione

📍Adresa: Rruga Panorama, Kompleksi Prestige, Tirane

Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirepresim!

Njoftimi ID: 34533