Furre Buke R&B Kerkon Shitese Tirane

Oferta Pune 22/05/2021 20:01 Post ID: 34520


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 251

Furre Buke R & B kerkon te punesoj:

Shitese

Te kete eksperienc  te mepareshme pune

Te jete e sjelleshme me stafin dhe klientin 

Te jete pozitive dhe me integritet ne pune

Te jete e gateshme te punoi me turne 

Furre buke R & B ofron kushte te mira pune 

Pages te kenaqeshme + Siguracione

Adresa : Rruga 5 Maj pran qendres Concord CenterAfati i fundit i aplikimit: 13/06/2021 19:58

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 34520