Illyrian Boutique Hotel - Restorant Epidamn ne Sarande kerkon te punesoje Picier dhe Kamariere Sarande

Oferta Pune 12/06/2021 14:17 Post ID: 34510


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picier/Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Sarande - Qender
Adresa Rruga Ismail Tatzati Sarande - Harta
Lexime 561

Illyrian boutique hotel-Restorant Epidamn-Sarande kerkon te punesoje

-Picier

- Kamariere (femer)

👉🏻Kerkohet:

◻️ Eksperienca perben avantazh.

◻️ Etike ne pune, aftesi komunikuese dhe bashkepunuese.

◻️ Gjuhe e huaj Anglisht 

◻️ Per kamarier/e te zoteroje dhe gjuhen Italiane.

👉🏻Ofrohet:

◻️Paga shume e mire .

◻️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites.

📍Adresa:  Rruga Ismail Tatzati

📲📞 Per cdo informacion na konaktoni ne numrin e telefonit.

✅Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit  tone!

📲📞 https://illyrianboutiquehotel.com/

Afati i fundit i aplikimit: 30/06/2021 15:06

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 34510