Sense Restro Lounge kerkon Kamarier/e / Banakier /e /Ndihmes Barist/ Hostes /e / Sanitare /Lavapjatese Tirane

Oferta Pune 09/06/2021 23:59 Post ID: 34492


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e / Banakier /e /Ndihmes Barist/Hostes /e / Sanitare/Lavapjatese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania - Harta
Lexime 326

Sense Restro Lounge kerkon Kamarier/e / Banakier /e/ Ndihmes Barist/ Hostes /e / Sanitare /Lavapjatese

🔹 Kriteret e punes  

- Te kene eksperience te meparshme pune

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitiv dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte shume te mira pune.

💵 Pagesa shume e kenaqshme

Na kontaktoni ne numrin e telefonit  ose email  [email protected]

Ju mirepresim !Njoftimi ID: 34492