🛎Behu Pjese E Doctor Artist Lounge Tirane

Oferta Pune 21/05/2021 20:05 Post ID: 34454


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier Kamarier Barist Kuzhinjer snack
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 100

Behu pjes e Doctor Artist Lounge

Dr Artist kerkon Te punesoj Staf

Nese jeni ambicioz dhe energjik bashkohu me stafin tone 

Dr Artist eshte duke kerkuar 

Banakier 

Kamarier 

Barist 

Kuzhinjer Snack 

Dr Artist lounge ofron kushte te mira pune

Pagesa te kenaqeshme nga me te larta ne treg + Siguracione+ Bakshishe te larta 

Adresa : Rruga e Dibres Pran Fakultetit te mjeksisAfati i fundit i aplikimit: 12/06/2021 20:03

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 34454