Siar Lounge kerkon te punesoje kamarier (355 68 276 2244) Tirane

Oferta Pune 21/05/2021 10:14 Post ID: 34342


Pagesa 20,000 Leke
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 117

Siar Lounge kerkon te punesoje kamarier :

🔹 Kriteret e punes  

- Te kete eksperience te meparshme pune

- Te jete te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jete pozitive dhe te qeshur.

- Te jete te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagesa baze 20.000 Leke + bakshishe  te larte dhe siguracione te paguara 
Njoftimi ID: 34342