Kerkohet Kamarier/e dhe Banakier/e Tirane

Oferta Pune 20/05/2021 11:29 Post ID: 34245


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier /Banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 115

Kerkohet Kamarier/e  dhe Banakier/e ( Preferohet femer ) 


🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.
   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.
   - Te jene pozitive dhe te qeshur.
   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.
  💵 Pagese e kenaqshme

Njoftimi ID: 34245