Delizioso kerkon punonjese ne Fastfood dhe sanitare Tirane

Oferta Pune 19/05/2021 14:23 Post ID: 34216


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjese ne Fastfood dhe sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania - Harta
Lexime 324

Delizioso kerkon te punesoje:

-Punonjese per Fastfood (Mosha 20-35 vjece)

- Sanitare/Pastruese  ( Turni i dyte ora 17:00 deri ne 22:30)

👉 Kriteret e punes:

✅ Preferohet me eksperience te meparshme pune

✅ Te jete e sjellshme dhe e qeshur me klientet

✅ Te jete e shkathet dhe pozitive

  👉Ofrohet :

  Kushte shume te mire pune 

  Paga shume e kenaqshme 

Ju mirepresim!
Afati i fundit i aplikimit: 30/05/2021 11:09

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 34216