šŸ’„Rezidence Primavera Kerkon Kamarier Restoranti Durres

Oferta Pune 19/05/2021 19:53 Post ID: 34211


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Gjiri i Lalzit
Adresa Rezidence Primavera - Harta
Lexime 172

Rezidence Primavera Kerkon te punesoi :

Kamarier Restoranti 

Kriteret e kandidateve 

Te kene eksperienc te mepareshme pune 

Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin

Te jene ambicioz dhe energjik 

Rezidenc Primavera ofron kushte shume te mira pune

Pages te kenaqeshme + Bakshishe te larta 

Adresa : Gjiri Lalzit


Afati i fundit i aplikimit: 10/06/2021 19:50

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 34211