Tymi Ver Reci kerkon te punesoje Zgarist Dhe Pjatalares Tirane

Oferta Pune 19/05/2021 12:11 Post ID: 34188


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Zgarist/Pjatalares
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 269

Tymi Ver Reci kerkon te punesoje Zgarist Dhe Pjatalares 

 Kriteret e punes:

🔸Te kene eksperience te meparshme pune 

🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin

🔸Te jene te shkathet dhe pozitive

Ofrohet :

🔴Kushte te mira pune.

💵Pagesa e kenaqshmeNjoftimi ID: 34188