Mokador Caffe kerkon te punesoje Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 19/05/2021 14:22 Post ID: 34174


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 207

 Mokador Caffe kerkon te punesoje Kamarier/e 

 Kriteret e punes per kandidatet : 

- Te kene eksperience te meparshme pune

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme


Njoftimi ID: 34174