Restaurant Himara 28 kerkon te punesoje staff : Himare

Oferta Pune 19/05/2021 14:00 Post ID: 34166


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier bari / Restoranti /Ndihmes kuzhinier /Picier/ Sanitare (Ndihmese ne kuzhine)
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Qender
Adresa Pedonale Himare - Harta
Lexime 203

Restaurant Himara 28 kerkon te punesoje staff :

1 Kamarier bari / restoranti 

2. Ndihmes kuzhinier

3. Picier 

4. Sanitare (Ndihmese ne kuzhine)

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.  
   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.
   - Te jene pozitive dhe te qeshur.
   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte shume te mira pune.
 💵 Pagese shume e kenaqshme + Sigurimet                                                                                                                                                    

✔️Akomodimi dhe ushqimi jane te perfshire Njoftimi ID: 34166